حمایت از پادکست

تاکنون گازت ۵ فصل را پشت سر گذاشته است و روایت تاریخ از مرور مطبوعات به مرور دورهٔ مشروطه رسیده است. همچنین با وجود وقفهٔ ۲ ساله‌ در انتشار، میزان دانلود اپیزودهای گازت از مرز ۵۰۰ هزار رد شده است.

در صورتی که شما تمایل داشته باشید می‌توانید ما را در فصل‌های پیش‌ روی گازت همراهی کنید تا با هم تاریخ ایران را از خلال ورق‌های مطبوعات مرور کنیم.

۱. حمایت از کل فصل در قالب مسئولیت اجتماعی:
شما می‌توانید با پرداخت مبلغی، حامی کل قسمت‌های فصل جدید در قالب مسئولیت مدنی بنگاه خود باشید. ما در این حالت در ابتدای هر قسمت و بعد از عنوان هر قسمت اعلام می‌کنیم که این قسمت با همکاری شما تهیه شده است. نام تجاری شما نیز در توضیحات پادکست و در هرجایی که پادکست منتشر شود به‌عنوان حامی پادکست درج خواهد شد.

۲. اسپانسری تعدادی از قسمت‌ها:
شما می‌توانید با پرداخت هزینهٔ اسپانسری به معرفی محصول خود در پادکست گازت بپردازید. مدت زمان هر پیام بین ۶۰ تا ۹۰ ثانیه خواهد بود. همچنین این پیام بنا به خواست شما می‌تواند، پیش، پس یا در میانهٔ پادکست باشد. برای حضور اسپانسری و معرفی محصول حداقل باید هزینه اسپانسری در ۲ قسمت را پرداخت کنید. متن اسپانسری با تعامل ۲ طرفهٔ ما و شما تهیه خواهد شد و قبل از پخش به تایید شما خواهد رسید. پیشنهاد ما به همهٔ اسپانسرهای خودمان حضور در بیش از ۴ قسمت گازت است و برای اسپانسری بیش از ۲ قسمت شیوه‌های پرداخت و هزینه‌های متفاوتی را در نظر گرفته‌ایم.

۳. همکاری در تهیهٔ پادکست اختصاصی شما:
ما به شما پیشنهاد می‌کنیم به پادکست به‌عنوان یک مدیوم تازه برای معرفی خود و محصولاتتان نگاه کنید. در صورتی که تمایل داشته باشید پادکست خودتان را منتشر کنید ما می‌توانیم خدمات متنوعی را به شما ارائه دهیم. این خدمات شامل ارائه مشاورهٔ تولید، همکاری در زمینه نگارش سناریو، متن و دیالوگ‌نویسی، خدمات مشاوره در زمینه انتشار پادکست و پشتیبانی فنی (به‌صورت محدود) برای تولید پادکست است.

به امید دیدار شما در فصل جدید گازت؛
الهه خسروی یگانه و صادق روحانی

پیمایش به بالا